OTOM. TIC. LTD. ŞTİ. 1986'da iç piyasadaki talebi karşılamak üzere kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde elde edilen deneyimler ve 1992'de yurt dışından gelen talepler doğrultusunda ihracat yapmak üzere ikinci şirketimiz 1996 yılında BAŞAK ZİRAAT DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur.

İç piyasada, Ford ve Steyr traktörler ağırlıklı olmak üzere Massey Ferguson, Fiat(New Holland) ile diğer traktörlerin yan sanayi yedek parçaları ve ithal ettiğimiz çeşitli markalardaki zengin ürün gamıyla toptan pazarlama yapmaktayız.

Bir İngiliz firması olan CENTRAPART U.K.'nin 12 ülkede (Türkiye, İran, Irak, Suriye, Libya, Mısır, Sudan, Cezayir, Tunus, Fas, Yunanistan, Malezya) tek distribütörüyüz. CENTRAPAR U.K.; Massey Ferguson, Ford ve Fiat traktör yedek parçalarının kalitesi ve rekabet edilebilir fiyatlarıyla İngiltere'nin en seçkin firmalarından biridir. Ve firmamızda 1998'den bu yana CENTRAPART U.K ürünlerini satmaktayız.

Kendi imalatımız olan ürünleri BELLA TRACTOR ismiyle; Massey Ferguson, Ford, Fiat Steyr traktörlerin yedek parçalarını yüksek kalitede ve oldukça uygun fiyatlarda yurt içine ve yurt dışına pazarlamaktayız.

Türkiye pazarındaki lider traktör yedek parça şirketlerinden biriyiz. Yüksek kalitede 10.000 çeşit parçayı Türkiye çapında 1300 müşterimize temin edebilme gücüne sahibiz.

BAŞAK ZİRAAT DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak yüksek kalitede 40.000 ürün çeşidini, Massey Ferguson, Fiat, New Holland, Fordson Major, Dexta, Steyr, John Deere, Case International, Deutz, UTB (UNIVERSAL) traktörlerinin ve John Deere, New Holland, Class, Clayson, Deutz biçerdöverlerinin yedek parçalarını 34 ülkeye ihraç etmekteyiz.

Ürünlerimizden satın almak için lütfen aldığınız şifreyle katalog ve fiyat listelerimizi ziyaret edip, dilerseniz iletişim bölümündne online, dilerseniz telefon ile siparişlerinizi bizlere iletiniz.